ZAJÍMAVÉ ODKAZY

- PROJEKTOVÝ UNDERGROUND -
neformální organizace zajišťujíci sdílení know-how mezi manažery projektu

- ČESKÝ TELEKOMUNIKAČNÍ ÚŘAD -
dokument o ocenění projektu ASMKS zmiňovaného v sekci o nás

- KUDY A KAM -
unikátní služba, jejíž nasazení bylo vedeno dle zásad řízení programů

- SEIZA -
Konzultace, školení na téma Demand management

- IPP MEASURE -
příklad úspěšného projektového nasazení nových technologií do praxe v oblasti měřicí techniky (např. technologie VXI)

 
 
INFORMACE

Služby zde uvedené garantuje:
Ing. Igor Luhan, CSc., PgMP, PMP - profesionální a zkušený vedoucí projektů s praxí začínající již v devadesátých letech. Jako první Čech získal mezinárodní certifikace Project Management Professional® i Program Management Professional®, obě od Project Management Institute. Specializuje se na řízení projektů a programů, přípravu a vedení certifikačních kursů pro profesionální vedoucí projektů a přípravu a zavádění správné metodiky řízení projektů. Například v roli ředitele projektu vedl Program výstavby automatizovaného systému monitoringu kmitočtového spektra na území celé ČR v hodnotě téměř miliarda Kč. Tento projekt získal ocenění „Search for New Heroes“ v soutěži The Computerworld Honors Program 2007 a ocenění „TOP Professional – projekt systémové integrace desetiletí“. Je také dlouholetým prezidentem České komory PMI.

 
 

Změny v certifikaci PMI opět v dohledu!

Upozorňujeme, že v tomto roce je revidován PMBOK. Revize bude mít dopad i do otázek a do přípravy na zkoušku pro certifikace PMP i CAPM, do nichž se promítne pravděpodobně v roce 2017. Neváhejte a využijte nejbližší kursy připravující na zkoušky ještě podle známého standardu. Přípravný kurs v tomto roce Vám zaručí, že na zkoušku podle známého standardu budete mít ještě dost času.

Organizace ve stále rostoucí míře akceptují vzdělávání a formální certifikaci manažerů projektu jako požadavek pro kariérní postup. Také zákazníci stále častěji požadují ve výběrových řízeních prokázání kvality manažera, který bude projekt řídit, formou certifikace. V neposlední řadě i jednotliví projektoví manažeři ocení možnost konfrontace svých znalostí a zkušeností s kolegy.

Námi nabízené kursy jsou ve třech formách: veřejné v předem daných termínech, neveřejné, které kopírují témata veřejných kursů, avšak jsou uspořádány v místě a termínu dle potřeby zadavatele, a individuální dle dohody.

Podrobnosti ...


Příprava k certifikaci PMP

Motto: certifikován na první pokus

Podrobnosti ...


Příprava k certifikaci CAPM

Motto: znalosti prověřeny

Podrobnosti ...


Chcete si vyzkoušet, jak jste připraveni k certifikaci?

Motto: už to umím, můžu jít k testu!

Podrobnosti ...


Od řízení projektu k programu

Motto: užitečné informace pro profesionály a ještě zisk 8 PDU

Podrobnosti ...


Patero úspěšného projektu

Motto: co v našich krajích při řízení projektu funguje a co ne

Podrobnosti ...


Individuální pomoc vlastníkovi (sponzorovi) projektu při zvyšování efektivity

Motto: je v zájmu vlastníka projektu, aby prosazoval své zájmy ve správný čas a správnými nástroji.

Podrobnosti ...


Termíny veřejných kursů

Kursy pořádané v předem stanovených termínech se konají v Praze. Jsme si vědomi, že najít několik dní volna věnovaných kursu může být pro úspěšného manažera projektu problém, proto se snažíme kromě "tradičních" termínů plánovat kursy i mimo hlavní jednací dny (které jsou dle naší zkušenosti především uprostřed týdne), případně netradičně i nabízet víkendové kursy. Nejbližší termíny jsou následující:

téma typ kursu od do
patero úspěšného projektu Po. a Út. (16 PDU) 11.9. 12.9.
příprava PMP Po. až St. 18.9. 20.9.
od projektu k programu Čt. (8 PDU) 2.11. 2.11.
příprava PMP (poslední podle stávající verze standardu) St. až Pá. 15.11. 17.11.
Garance konání kursu: Víme, co to znamená "vyběhat si všechny papíry" a pak zjistit, že kurs se kvůli malému zájmu nekoná. Proto vám garantujeme, že všechny zde uvedené kursy se konat budou (nezasáhne-li vyšší moc).