ZAJÍMAVÉ ODKAZY

- PROJEKTOVÝ UNDERGROUND -
neformální organizace zajišťujíci sdílení know-how mezi manažery projektu

- ČESKÝ TELEKOMUNIKAČNÍ ÚŘAD -
dokument o ocenění projektu ASMKS zmiňovaného v sekci o nás

- KUDY A KAM -
unikátní služba, jejíž nasazení bylo vedeno dle zásad řízení programů

- SEIZA -
Konzultace, školení na téma Demand management

- IPP MEASURE -
příklad úspěšného projektového nasazení nových technologií do praxe v oblasti měřicí techniky (např. technologie VXI)

 
 
INFORMACE

Služby zde uvedené garantuje:
Ing. Igor Luhan, CSc., PgMP, PMP - profesionální a zkušený vedoucí projektů s praxí začínající již v devadesátých letech. Jako první Čech získal mezinárodní certifikace Project Management Professional® i Program Management Professional®, obě od Project Management Institute. Specializuje se na řízení projektů a programů, přípravu a vedení certifikačních kursů pro profesionální vedoucí projektů a přípravu a zavádění správné metodiky řízení projektů. Například v roli ředitele projektu vedl Program výstavby automatizovaného systému monitoringu kmitočtového spektra na území celé ČR v hodnotě téměř miliarda Kč. Tento projekt získal ocenění „Search for New Heroes“ v soutěži The Computerworld Honors Program 2007 a ocenění „TOP Professional – projekt systémové integrace desetiletí“. Je také dlouholetým prezidentem České komory PMI.

 
 

Chcete si vyzkoušet, jak jste připraveni k certifikaci?

Leckdo se rozhoduje pustit se do certifikace PMP nebo CAPM bez přípravného kursu. Tento postup sice není efektivní, protože není ani efektivní hledat informace a zkušenosti, které je možno snadno získat na kursu, a podle zkušeností nevede obvykle k úspěchu hned na první pokus zkoušky. Nicméně neplatí to absolutně a víme o těch, jimž se to podařilo, není to tedy nemožné.

Kandidáti, kteří mají zájem o certifikaci, musí splňovat několik kritérií, která jsou uvedena na jiných stránkách tohoto WEBu. Splňujete-li tato kritéria a máte-li pocit, že jste na zkoušku připraveni, pak si můžete alespoň vyzkoušet svou přípravu. Máte možnost získat program, jehož pomocí si můžete zkoušku několikrát vyzkoušet nanečisto na svém počítači (je možno jej stáhnout zde, avšak bez licence). Samozřejmě otázky se liší od těch, s nimiž se při zkoušce setkáte, ale je ověřeno, že jsou velice podobné. Při opakování testu se otázky mění - v zásobě jich aktuálně máme asi 2500 a z nich si program pro každé sezení vybere jiné. Ale co je důležité: ke každé odpovědi dostanete okamžitě informaci, zda jste zvolil správně, proč je odpověď správná či špatná, a případně jaká je správná odpověď. Samostudium se zkušebním programem, simulujícím zkoušku, se ukázalo jako nesmírně efektivní.

Od podobných programů se odlišuje především:

1. umožňuje také režim výuky, kdy okamžitě po odpovědi se zobrazí informace správně/špatně a proč - nemusí se tedy udělat celý test pro zjištění kde a proč byly chyby;

2. při volbě špatné odpovědi vysvětluje nejen jak to má být správně, ale tam, kde to má smysl, i proč je zvolená odpověď špatně (což nemusí být totéž);

3. veškerá vysvětlení jsou v češtině, pracuje se tedy i se správným chápáním pojmů americké angličtiny;

4. pro každý běh se generuje individuální sestava otázek; neplatí tedy, jako u konkurenčních testů, že se otázky opakují.

V základní ceně je trojice licencí (pro trojí spuštění testu). Na první pohled se to může zdát málo. Ale každá licence představuje 200 otázek, na jejichž zodpovězení jsou u zkoušky 4 hodiny. Další 4 hodiny je možno počítat na prostudování odpovědí programu na jednotlivé otázky. Takže trojice licencí představuje 24 hodin velice intenzivní výuky! V případě potřeby lze přiobjednat další licence, jejichž cena je velice nízká.

Cena zkušebního programu

Cena trojice licencí (pro trojí spuštění testu) je 6 900,- Kč. Za další licence je poplatek 250,- Kč za licenci.

Pro běh programu je požadován počítač s MS-Windows nebo Linux s WINE emulátorem. Při použití MS Windows je třeba mít administrátorská práva.

Licenci je možno objednat e-mailem nebo přímo ze zkušebního programu.

Poznámka: Tento zkušební program získává každý účastník přípravných kursů naší firmy zdarma, a to s neomezeným počtem licencí.