Školení a příprava

Většina lidí má za to, že jsou schopni úspěšně realizovat jakýkoliv projekt. Ve skutečnosti, ale tuto schopnost každý nemá a kvalitní řízení projektů není lehké. Právě proto se projektové řízení vyvinulo v samostatný obor, který v posledním půlstoletí systematicky zkoumal mnoho úspěšných, ale i neúspěšných projektů. Výsledkem byla mnohá doporučení a z nich časem vzešly ucelené metodologie pro zdárné vedení projektů od začátku do konce. V některých zemích je dokonce jejich použití podmínkou výběru dodavatele pro státní či firemní zakázky.

Organizace proto ve stále rostoucí míře akceptují vzdělávání a formální certifikaci manažerů projektu jako požadavek pro kariérní postup. Také zákazníci stále častěji požadují ve výběrových řízeních prokázání kvality manažera, který bude projekt řídit, formou certifikace. V neposlední řadě i jednotliví projektoví manažeři ocení možnost konfrontace svých znalostí a zkušeností s kolegy.

Námi nabízené kursy jsou ve třech formách: veřejné v předem daných termínech, neveřejné, které kopírují témata veřejných kursů, avšak jsou uspořádány v místě a termínu dle potřeby zadavatele, a individuální dle dohody.

Termíny veřejných kursů

Kursy pořádané v předem stanovených termínech se konají v Praze. Jsme si vědomi, že najít několik dní volna věnovaných kursu může být pro úspěšného manažera projektu problém, proto se snažíme kromě „tradičních“ termínů plánovat kursy i mimo hlavní jednací dny (které jsou dle naší zkušenosti především uprostřed týdne), případně netradičně i nabízet víkendové kursy.

Naše kursy jsou založeny na fyzické interakci účastníků a aktivitách, které vedou k rychlému zapamatování základních informací. Nelze je proto konat vzdáleně. Nejbližší termíny jsou následující:

tématyp kursuoddo
od projektu k programuPo. (8 PDU)17.10.17.10.
patero úspěšného projektuČt. a Pá. (16 PDU)20.10.21.10.
od projektu k programuPo. (8 PDU)14.11.14.11.
patero úspěšného projektuÚt. a St. (16 PDU)15.11.16.11.

Garance konání kursu: Víme, co to znamená „vyběhat si všechny papíry“ a pak zjistit, že kurs se kvůli malému zájmu nekoná. Proto vám garantujeme, že všechny zde uvedené kursy se konat budou (bude-li v té době možné setkávání a nezasáhne-li vyšší moc). S ohledem na stálé nebezpečí zrušení kursu z důvodů daných hygienickým stavem zásadně s objednávkou nepožadujeme žádnou zálohu, takže objednáním nenesete finanční riziko.


Příprava k nejvyšší certifikaci PgMP

Motto: na vrcholu kariéry …

Podrobnosti (pouze anglicky) …


Chcete si vyzkoušet, jak jste připraveni k certifikaci?

Motto: už to umím, můžu jít k testu!

Podrobnosti …


Od řízení projektu k programu

Motto: užitečné informace pro profesionály a ještě zisk 8 PDU

Podrobnosti …


Patero úspěšného projektu

Motto: co v našich krajích při řízení projektu funguje a co ne

Podrobnosti …


Individuální pomoc vlastníkovi (sponzorovi) projektu při zvyšování efektivity

Motto: je v zájmu vlastníka projektu, aby prosazoval své zájmy ve správný čas a správnými nástroji.

Podrobnosti …